Varovanie slovenskému ľudu

Autor: Jozef Kurty | 29.9.2011 o 19:31 | Karma článku: 17,60 | Prečítané:  3880x

Pri pohľade na Grékov, Španielov, Islanďanov sa chcem spýtať: Prečo sme my takí? My národ slovenský! Iracionálne poslušný, konformný, dôverčivý. Vždy sme si nechali skákať po hlave. Prečo sme takí bojazliví? Každému sa najlepšie sťažuje v krčme alebo na latríne... Riešením problémov je vypiť fľašu borovičky a na odreagovanie zmlátiť ženu a deti... A čo naši „zástupcovia ľudu“? Im ako vždy nejde o prospech Slovenska, ale najmä o osobnostný prospech a túžbu po moci. Dokonca nakoniec sa zdá, že sa zhodnú a podporia (s)prostú vec menom Žumpoval.

Požičiame si, aby sme mohli požičať Grécku. To si potom bude môcť dovoliť znova požičať a následne splatiť svoje úroky s dlhmi medzinárodným bankám. Uvedomujete si vôbec ako absurdne to znie? Dovoľte mi výstižnú charakteristiku tejto veci. Dopredu sa ospravedlňujem za expresívne slová, ale je to nutné. Volám to Žumpoval, lebo napriek tomu, že sa topíme v sračkách, chceme to vyriešiť tým, že do válova napumpujeme viac sračiek.

Grécko však musí byť a bude zachránené (aspoň na nejakých pár dní). Viete prečo? Lebo inak tam vypukne občianska vojna. Gréci nie sú ako my! Nebudú poslušne chodiť do práce. Nesklopia v ponížení zrak a nenastavia aj druhé líce. V Grécku sa už teraz ľudia kvôli dlhom upaľujú na ulici! Je pravdepodobné, že ak nepomôžeme Grécku, Grécko dopadne ako Island. Zvrhnú tam vládu a odmietnu splácať dlhy zahraničným bankám. Následne sa tieto povstania ako mor rozšíria k ostatným temperamentným a zadlženým južanom ako Taliani, Španieli, Portugalci.

Bankári na čele s politikmi sú si tejto hrozby veľmi dobre vedomí. Preto robia všetko preto, aby bolo Grécko aspoň trošku zachránené. Preto stavili na nás! Slovákov! A iné viac mentálne poslušnejšie a konformné národy. My národ holubičí. Národ, ktorý sa vždy nechal stovky rokov fackovať! Národ, ktorý sa vždy pokorne podriadil autorite. Teraz sú tou autoritou naši politici, ktorým ide len o moc, peniaze a úspech! My sme nemali žiadne výhody. My sme treli, trieme a budeme trieť biedu. Oni zaútočili na našu dôverčivosť, pokornosť a súcit! My si budeme uťahovať opasky až kým nebudeme skapínať uprostred cesty od hladu! Najväčším problémom je, že tými útočníkmi sú naši politici!

Pokrytectvo, faloš a pretvárka sú ich každodenné zvyklosti. Kydajú jeden na druhého. Je mi z nich zle. Je mi zle z lídra najväčšej opozičnej strany, ktorý sa nevie rozhodnúť. Na jednej strane je za podporu tejto špinavosti, napriek tomu že sa nazýva socialista, na druhej strane nechce tento Žumpoval podporiť, lebo mu to nedovolí jeho ego. Je mi zle zo strany, ktorá sa nazýva „kresťanská“, a pritom je za podporu tohto žumpovalu. A v neposlednom rade mi je zle aj z najväčšej vládnej strany, ktorá stavala predvolebný boj na „vypasených Grékoch“, a teraz im ide zrazu všemožne pomáhať. Len si spomeňte ako stále dookola opakovali, že oni v žiadnom prípade nepodporia „vypasených Grékov“! Dnes sú však prví, ktorí za nich zdvihli ruky.

Väčšina slovenskej verejnosti Žumpoval nepodporuje! Preto vyzývam politikov, aby v súlade s demokratickými princípmi, počúvali väčšinový hlas slovenskej verejnosti a nepodporili túto vojnu s veternými mlynmi.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Čo si o autokamerách myslí polícia a môže ísť video na Facebook?

Autokamery snímajú aj poznávacie značky a tváre ľudí, s videami preto treba narábať opatrne.

DOMOV

Smer opúšťajú nitrianski členovia, nepáčia sa im kšefty

Predseda miestneho klubu je nespokojný.


Už ste čítali?